Labdarúgás, 1. liga – Kikapott a Marosvásárhelyi ASA

2-1-re kikapott tegnap a Marosvásárhelyi ASA a Brassói FC otthonában, a labdarúgó 1. liga ötödik fordulójának nyitó mérkőzésén. A vezetést a Sziget utcaiak szerezték meg Bumba révén még a meccs negyedik percében. A barcaságiak a 39. percben Grigore góljával egyenlítettek, majd a 77 percben Constantinescu találatával beállították a végeredményt. Egy másik mérkőzésen: Chiajna – Bukaresti Dinamo 0-0. Ma további két találkozót rendeznek: este fél 7-től a a Tg. Jiu a Konstancát látja vendégül, este 9 órától pedig a Karácsonkő a Bukaresti Steaua otthonában lép pályára. Az első meccset a Look Plus és a DolceSport, a másodikat pedig a Look TV közvetíti. mediatica.ro Teherautó-felépítmény alkatrészek olcsón, kifogástalan minőségben. Marosvásárhelyről bárhova!