Döntetlen! Nem bírt egymással Magyarország és Görögország az Eb-selejtezőn

Ez volt az első mérkőzés ebben a kvalifikációs sorozatban, amelyen nem szerzett gólt a magyar válogatott. Két ellentétes félidőt produkált a két csapat a vasárnap esti mérkőzésen. Szünet előtt kevéssé élvezetes játékkal rukkoltak elő a riválisok, a magyarok ekkor Dzsudzsák, majd Gera révén veszélyeztettek. Fordulás után aztán alaposan felpörgött a meccs. A görögök sokkal elszántabban jöttek vissza, az első öt percben össztűz alá vették Király kapuját, ám támadásaik közül egyet sem sikerült gólra váltaniuk. A magyar csapat rendre visszaverte a próbálkozásokat, aztán maga is kialakított néhány ziccert, de ezek sem értek célt.

Az eredmény: Magyarország-Görögország 0-0. Az F jelű selejtezőcsoport további eredményei: * Románia – Feröer-szigetek 1-0 gól: Keserü (21.) * Észak-Írország – Finnország 2-1 Ranglista:

1. Románia 5 4 1 0 7-1 13
2. Észak-Írország 5 4 0 1 8-4 12
3. Magyarország 5 2 2 1 4-3 8
4. Finnország 5 1 1 3 5-7 4
5. Feröer-szigetek 5 1 0 4 2-7 3
6. Görögország 5 0 2 3 1-5 2