Nem ment az ASA-nak Temesváron

2-0-ra kikapott a Marosvásárhelyi ASA szombaton, Temesváron, a labdarúgó 1. liga 19. fordulójában. Cristiano Bergodi együttese nem játszott alárendelt szerepet a mérkőzésen, azonban gólt lőni nem tudtak. A házigazdák nyolc forduló után nyertek, az eddigi 19 fordulóban ez volt a negyedik sikerük, míg az ASA negyedik vereségét szenvedte el, amellyel veszélybe került a helyük a felsőházi rájátszásban. A gólszerzők: Luchin és Rufino, a 45., illetve 86. percben. A két csapat összetétele: * Poli ACS: Kirchstein – Luchin, Scutaru (77. Cânu), Melinte, D. Popescu – O. Popescu, Llorente – Bărbuţ, Hernandez, Zicu (81. Rufino) – Elek (73. Sarmov) * ASA: Stăncioiu – Golanski, Ivan Gonzalez, Balaur, Balic (34. Velayos) – Mureşan, Gorobsov (74. Voiculeţ) – Hanca (46. L. Pedro), Ramiro Costa, Hanca – Jazvic

Fotó: Onlinesport
Vezette: George Cătălin Găman – Nagy Miklós István, Daniel Mitruţi – Sebastian Colţescu Ellenőr: Aron Huzu, Imilian Şerbănică Sárga lap: Popescu (87.) Ugyancsak szombaton játszották: Konstancai Viitorul – USK Craiova 4-0. Az ASA hatodik a tabellán, 27 ponttal. mediatica