Minden jegy elfogyott a marosvásárhelyi kosárdöntőre

Minden jegy elfogyott a Maros KK – Nagyváradi CSM CSU férfikosárlabda Nemzeti Liga döntős párharcának harmadik mérkőzésére, és a negyedik találkozóra is már csak korlátozott számban voltak kaphatóak belépők csütörtökön délelőtt. Óriási az érdeklődés a találkozó iránt, erősítette meg a marosvásárhelyi klub elnöke, Cornel Lungu, aki a meccset felvezető csütörtöki sajtótájékoztatón. A szervezők több meglepetéssel készülnek, lesznek a lelátókra kidobált labdák, mezek, amellett pedig azt szeretnék – és ilyen értelemben kéréssel fordulnak a szurkolókhoz –, hogy a kispad oldali lelátón ülők öltözzenek kékbe a szombati mérkőzésre, míg akik a szemközti oldalon foglalnak helyet, fehérbe. A klubvezető, de Szászgáspár Barnabás edző is erősen eltökéltnek nevezte magát abban, hogy a Nagyváradon kiharcolt győzelmet szombaton egy újabb sikerrel kamatoztassák, hogy hétfőn már az aranyért csatázhassanak.

Fotó: Tóth Csaba
Szászgáspár szerint erősen motiváltak, és bízik benne, hogy újra felülmúlják riválisukat. A döntő 3. mérkőzését szombaton este 8 órától rendezik a ligeti sportcsarnokban. A három győzelemig tartó párharc állása két meccs után: 1-1. mediatica