Trump adja át a 2026-os focivilágbajnoki trófeát a döntő győztesének


Fotó: FIFA.

A FIFA elnöke megerősítette, hogy az Egyesült Államok elnöke adja majd át a világbajnoki trófeát a győztes csapatnak, a július 19-ei döntőt követően, amelyet New Jersey-ben rendeznek.

Gianni Infantino szerint Donald Trumppal közösen vesznek majd részt a díjátadón.

A döntő az Egyesült Államok, Kanada és Mexikó által közösen rendezett világbajnokság csúcspontja lesz.

Trump korábban is több jelentős sporteseményen vett részt és díjátadókon is szerepelt az Egyesült Államokban.

Nyomj egy lájkot is, ha tetszett a cikk