Chema Rodríguez: csalódottan, de elfogadta a távozását a magyar válogatott éléről Fotó: M4 Sport. Chema Rodríguez csalódottan, de elfogadóan vette tudomásul, hogy távozik a magyar férfi kézilabda-válogatott szövetségi kapitányi posztjáról. A szakember az M4 Sportnak nyilatkozva hangsúlyozta, hálás a lehetőségért, és nehéz szívvel búcsúzik a csapattól. Elmondta, eredetileg a 2028-as olimpiáig tervezett a válogatott élén dolgozni. Visszatekintve kiemelte, hogy a 2024-es Európa-bajnoki ötödik hely és a csapat fejlődése pozitív időszak volt. A jövőjével kapcsolatban jelezte, hogy vannak ajánlatai, de egyelőre Magyarországon marad a családjával. Nyomj egy lájkot is, ha tetszett a cikk Share június 24, 2026 21:01 Szerző mediatica Sport Megosztás Facebook Twitter Google plus E-mailben Nyomtatás Tagek: Chema Rodríguez, férfi kézilabda, kézilabda, magyar válogatott, MKSZ, sporthírek, szövetségi kapitány, világbajnoki selejtező Következő hír: Új egészségügyi digitális portált kell létrehoznia a CNAS-nak Előző hír: Meghalt a járdán elgázolt 12 éves lány