Chema Rodríguez: csalódottan, de elfogadta a távozását a magyar válogatott éléről


Fotó: M4 Sport.

Chema Rodríguez csalódottan, de elfogadóan vette tudomásul, hogy távozik a magyar férfi kézilabda-válogatott szövetségi kapitányi posztjáról.

A szakember az M4 Sportnak nyilatkozva hangsúlyozta, hálás a lehetőségért, és nehéz szívvel búcsúzik a csapattól. Elmondta, eredetileg a 2028-as olimpiáig tervezett a válogatott élén dolgozni. Visszatekintve kiemelte, hogy a 2024-es Európa-bajnoki ötödik hely és a csapat fejlődése pozitív időszak volt.

A jövőjével kapcsolatban jelezte, hogy vannak ajánlatai, de egyelőre Magyarországon marad a családjával.

Nyomj egy lájkot is, ha tetszett a cikk