Öten sérültek meg az autópályán történt balesetben Fotó: ISU Arges megye. Öt ember megsérült csütörtök reggel az A1-es autópálya Argeș megyei szakaszán, ahol egy személyautó és egy mikrobusz ütközött össze a Bukarest–Pitești irányban, Oarja térségében. A sérültek között három, 26 és 71 év közötti nő, valamint két férfi volt. Négy sérültet a SMURD mentőegységei kórházba szállítottak további vizsgálatokra és ellátásra. Az ötödik sérült, egy férfi, elutasította a kórházi kezelést. Nyomj egy lájkot is, ha tetszett a cikk Share június 25, 2026 19:37 Szerző mediatica Kékfény,Kiemelt Megosztás Facebook Twitter Google plus E-mailben Nyomtatás Tagek: A1-es autópálya, Argeș megye, autóbaleset, közlekedés, közlekedési baleset, mikrobusz, Oarja, Románia, sérültek, smurd Következő hír: A mozik hűs menedékké váltak az idősek számára a svájci hőségben Előző hír: Oman ingyenes ideiglenes hajózási folyosót nyitott a Hormuzi-szorosban