Öten sérültek meg az autópályán történt balesetben


Fotó: ISU Arges megye.

Öt ember megsérült csütörtök reggel az A1-es autópálya Argeș megyei szakaszán, ahol egy személyautó és egy mikrobusz ütközött össze a Bukarest–Pitești irányban, Oarja térségében.

A sérültek között három, 26 és 71 év közötti nő, valamint két férfi volt.

Négy sérültet a SMURD mentőegységei kórházba szállítottak további vizsgálatokra és ellátásra. Az ötödik sérült, egy férfi, elutasította a kórházi kezelést.

Nyomj egy lájkot is, ha tetszett a cikk