Az Atlético Madrid a FIFA-hoz fordul a Barcelona miatt Fotó: Julián Álvarez. Az Atlético Madrid panaszt készül benyújtani a FIFA-hoz, mert álláspontja szerint az FC Barcelona szabálytalanul tárgyalt az argentin válogatott támadójával, Julián Álvarezzel, akinek érvényes szerződése van a madridi klubbal. Miguel Ángel Gil Marín vezérigazgató szerint az egyesület kötelessége megvédeni érdekeit, ezért fordulnak a nemzetközi szövetséghez. Az Atlético többször jelezte, hogy nem kívánja eladni a 2030-ig szerződéssel rendelkező játékost, akinek kivásárlási ára 500 millió euró. Az ügy előzménye, hogy Álvarez a világbajnokságon úgy nyilatkozott, szerinte egy átigazolás lenne a legjobb megoldás, mert szeretné megvalósítani az álmát. Nyomj egy lájkot is, ha tetszett a cikk Share június 25, 2026 20:17 Szerző mediatica Sport Megosztás Facebook Twitter Google plus E-mailben Nyomtatás Tagek: argentin válogatott, átigazolás, atlético madrid, FC Barcelona, fifa, futballpiac, játékosmegkeresés, Julián Álvarez, klubfutball, La Liga, labdarúgás, Miguel Ángel Gil Marín, nemzetközi átigazolás, spanyol futball, sportjog, szerződésvita Következő hír: Rutte Romániát emelte ki az amerikai műveletek európai támogatásának példájaként Előző hír: A mozik hűs menedékké váltak az idősek számára a svájci hőségben