Az Atlético Madrid a FIFA-hoz fordul a Barcelona miatt


Fotó: Julián Álvarez.

Az Atlético Madrid panaszt készül benyújtani a FIFA-hoz, mert álláspontja szerint az FC Barcelona szabálytalanul tárgyalt az argentin válogatott támadójával, Julián Álvarezzel, akinek érvényes szerződése van a madridi klubbal.

Miguel Ángel Gil Marín vezérigazgató szerint az egyesület kötelessége megvédeni érdekeit, ezért fordulnak a nemzetközi szövetséghez. Az Atlético többször jelezte, hogy nem kívánja eladni a 2030-ig szerződéssel rendelkező játékost, akinek kivásárlási ára 500 millió euró.

Az ügy előzménye, hogy Álvarez a világbajnokságon úgy nyilatkozott, szerinte egy átigazolás lenne a legjobb megoldás, mert szeretné megvalósítani az álmát.

Nyomj egy lájkot is, ha tetszett a cikk