Március 31. után sem emelkedik a lakossági földgáz ára

Március 31. után sem emelkedik a lakossági földgáz ára

Illusztráció: Freepik. Elkészült az a jogszabálytervezet, amely biztosítja, hogy március 31. után ne emelkedjen a lakossági földgáz ára, jelentette be Bogdan Ivan energiaügyi miniszter. A tervezet az ellátási lánc teljes hosszában szabályozott tarifákat vezetne be a termelőtől a fogyasztóig, hogy elkerüljék a drágulást és kiszámíthatóságot teremtsenek. A Szociáldemokrata Párt kezdeményezésére megmarad az alacsony jövedelműek havi




Szorgos kis kezek

Bekeretezett táblára írt felirat egy étterem férfi mosdójának ajtaján: „Kérem, ne dobjon csikkeket a WC-be! Ezeket ugyanis…