Az MTK legyőzte a Pápát

Az MTK Budapest hazai pályán 2-0-ra legyőzte a Pápát a labdarúgó OTP Bank Liga szombati játéknapján, így biztosan megtartja második helyét a tabellán. OTP Bank Liga, 19. forduló: MTK Budapest-Lombard Pápa Termál FC 2-0 (0-0) ——————————————— Hidegkuti Stadion, 1000 néző, v.: Berger gólszerző: Wolfe (52.), Hidvégi (83.) sárga lap: Dlusztus (64.), Tóth G. (77.) MTK Budapest: ————- Hegedüs L. – Wolfe, Vukmir, Kelemen, Hidvégi – Zsidai, Kanta J., Vadnai (Pölöskei, a szünetben) – Vass (Bese, a szünetben), Tischler (Balajti, 81.), Ladányi Lombard Pápa Termál FC: ———————– Szűcs L. – Tóth G., Dlusztus, Orozco, Présinger – Quintero, Tóth B. (Maróti, 63.), Tajthy (Szabó O., 58.) – Arsic (Griffiths, 70.), Maric, Lagator A Pápa kezdte jobban a mérkőzést, aztán kiegyenlített lett a játék. A gólhoz az MTK járt közelebb, ugyanis egyszer csak a kapufa mentette meg a vendégeket. A folytatásban a kék-fehérek korán vezetést szereztek, majd igen eseménytelenné vált a találkozó, a hajrában pedig az MTK egy újabb góllal végleg eldöntötte a három pont sorsát. MTI