Döntetlen a győri rangadón

A listavezető Győr 1-1-es döntetlent játszott hazai pályán a harmadik Videotonnal a labdarúgó OTP Bank Liga 23. fordulójának vasárnapi rangadóján. A megszerzett ponttal a Győr tíz pontra növelte előnyét a második MTK előtt. OTP Bank Liga, 23. forduló: Győri ETO FC-Videoton FC 1-1 (0-0) ———————————- Győr, 9400 néző, v.: Kassai gólszerzők: Kamber (67.), illetve Tóth B. (64.) sárga lap: Kamber (68.), Kink (70.), Pátkai (92.)illetve Vinicius (65.), Torghelle (66.), Tóth B. (73.) Győr: —– Stevanovic – Tokody, Lipták, Takács, Völgyi – Kamber – Trajkovic (Dudás 62.), Kronaveter – Varga R., Andric (Pátkai 50.), Kink (Koltai 75.) Videoton Bozovic – Szolnoki, Caneira, Juhász, Sanchez – Tóth B., Gomes – Alvarez (Gyurcsó 62.), Kovács I., Paraiba (Mitrovic 62.) – Torghelle (Nikolic 72.) A forduló nagy érdeklődéssel várt rangadóján az első félidőben a Videoton játszott fölényben. A vendégek sok helyzetet dolgoztak ki a győri kapu előtt, ám a legnagyobb ziccereket is elhibázták. A hazaiak csak ritkán jutottak el a vendégek 16-osáig, ennek ellenére Varga Roland egy szép kontra végén előnyhöz jutathatta volna csapatát. Szünet után a Győr rendezte a sorait, és lényegesen jobb játékot mutatott be, így érdekes, változatos futballt hozott a második félidő. A helyzetekből mindkét oldalon egyet-egyet sikerült értékesíteni a csapatoknak, ezáltal megosztoztak a pontokon, ami egyértelműen Pintér Attila együttesének kedvez, hiszen a két együttes között megmaradt a 12 pont különbség a tabellán. MTI