Két román teniszező is továbbjutott a marosvásárhelyi Challenger-tornán


Fotó: Intaro Open és Intaro Sport.

Az Intaro Openen a román Cezar Crețu bejutott a legjobb 16 közé, miután két játszmában legyőzte a japán Akira Santillant. A következő fordulóban egy ecuadori–román párharc győztesével találkozik, és már most ATP-pontokat és pénzdíjat is szerzett.

Szintén a nyolcaddöntőbe jutott Sebastian Gima, aki meglepetésre búcsúztatta a magasabban rangsorolt kazah Denis Evseevet. A román játékos a következő körben a harmadik kiemelt boszniai Andrej Nedic ellen lép pályára.

Nyomj egy lájkot is, ha tetszett a cikk