Két román teniszező is továbbjutott a marosvásárhelyi Challenger-tornán Fotó: Intaro Open és Intaro Sport. Az Intaro Openen a román Cezar Crețu bejutott a legjobb 16 közé, miután két játszmában legyőzte a japán Akira Santillant. A következő fordulóban egy ecuadori–román párharc győztesével találkozik, és már most ATP-pontokat és pénzdíjat is szerzett. Szintén a nyolcaddöntőbe jutott Sebastian Gima, aki meglepetésre búcsúztatta a magasabban rangsorolt kazah Denis Evseevet. A román játékos a következő körben a harmadik kiemelt boszniai Andrej Nedic ellen lép pályára. Nyomj egy lájkot is, ha tetszett a cikk Share június 24, 2026 21:37 Szerző mediatica Kiemelt,Sport Megosztás Facebook Twitter Google plus E-mailben Nyomtatás Tagek: Akira Santillan, Andrej Nedic, ATP Challenger Tour, Cezar Crețu, Challenger-torna, Denis Evseev, Intaro Open, marosvásárhely, nyolcaddöntő, román tenisz, Sebastian Gima, sport, tenisz, továbbjutás Következő hír: Trump adja át a 2026-os focivilágbajnoki trófeát a döntő győztesének Előző hír: A rák korai felismerését elősegítő kórházi fejlesztés Marosvásárhelyen