Labdarúgás, 1. liga – Győzött a Marosvásárhelyi ASA

2-0 arányú győzelmet aratott a Marosvásárhelyi ASA a Concordia Chiajna ellen, a labdarúgó 1. liga negyedik fordulójának vasárnapi játéknapján. A gólokat a cserejátékosként pályára küldött két brazil, Bruno Martins és Amauri szerezte a meccs hosszabbításában. Végeredmény: Marosvásárhelyi ASA – Concordia Chiajna 2-0 (0-0). Eredmények: Konstanca – Kolozsvári CFR 0-2, Kolozsvári U – Brassói FC 1-1, Galac – Botosani 0-1 és Karácsonkő – Bukaresti Dinamo 1-1. Korábban: Medgyes – Craiova 1-0, Bukaresti Steaua – Tg. Jiu 6-0, Giurgiu – Jászvásár 2-1 és Ploiesti – Bukaresti Rapid 0-0. Ranglista: 1. Bukaresti Steaua 12 p 2. Ploiesti 10 p 3. Giurgiu 9 p 4. Bukaresti Dinamo 8 p 5. Marosvásárhelyi ASA 8 p … 14. Konstanca 2 p 15. Jászvásár 2 p 16. Brassói FC 2 p 17. Tg. Jiu 2 p 18. Galac 1 p mediatica.ro Teherautó-felépítmény alkatrészek olcsón, kifogástalan minőségben. Marosvásárhelyről bárhova!