Labdarúgás, EL – Továbbjutott a Giurgiu és a Debrecen

Bejutott a labdarúgó Európa Liga harmadik selejtező fordulójába a Giurgiu, miután csütörtök este gól nélküli döntetlenre játszott a skót Inverness ellen. Korábban a Giurgiu 1-0-ra győzött idegenben. Búcsúzott az európai tornától a Botoșani FC, miután tegnap hazai környezetben 3-0-ra kikapott a Legia Varsótól. Az első meccsen szintén a lengyelek győztek, akkor még csak 1-0-ra. A magyar csapatok közül a Debrecen 9-2 arányú kiütéses győzelmet aratott a Skonto Riga ellen. Az első meccs még 2-2 arányú döntetlennel ért véget, így a magyarok 11-4-es összesítéssel jutottak az Európa Liga harmadik selejtező fordulójába. A Ferencváros azonban kiesett, a Zeljeznicár ugyanis az egygólos budapesti győzelme után Bosznia-Hercegovinában 2-0-ra nyert az FTC elen. Rádió Gaga