MOL Liga-elődöntők: Érsekújvári dupla hideg zuhany Csíkszeredán

Csíkszeredán két vereséggel kezdték a jégkorong MOL Liga elődöntőjét az érsekújváriak, akik az első összecsapáson két harmadon át jól tartották magukat, de a harmadikban a vendéglátók fordítottak.

MOL-Liga-Érsekújvár-HSC-Csíkszereda
A második mérkőzésen viszont a hazaiak brillíroztak, a Nyitra-partiak erejéből még a becsületgólra sem futotta. Ezzel a Csíkszereda 2:0-ra alakította a három győzelemig tartó párharc állását. A másik ágon Dab. Docler Dunaújváros-Miskolci Jegesmedvék 1:1. EREDMÉNYEK HSC Csíkszereda-Érsekújvár 5:3 (0:1, 2:2, 3:0). Gólok: Tarca 2, Molnár Zsombor, Becze T., V. Novák, ill. Barcák, Mihajlov, Mamonovs. HSC Csíkszereda-Érsekújvár 7:0 (3:0, 3:0, 1:0). Gólok: Hurtaj 3, V. Novák, Moldován, Fadmy, Szőcs. Dab. Docler Dunaújváros-Miskolci Jegesmedvék 7:2 (4:1, 1:1, 2:0). Gólok: Kiss Á. 3, Galanisz, Mihálik, Nagy R. Szappanos, ill. Saluga 2. Dab. Docler Dunaújváros-Miskolci Jegesmedvék 2:4 (0:2, 2:1, 0:1). Gólok: Azari, Szappanos, ill. Smith 2, Ďubek, Nagy G. Folytatás március 6-án (szerda) 19.00 órai kezdettel. para