Ronaldo öt gólt szerzett a Granada ellen

Kilenc gólt szerezve fölényes győzelmet aratott a Real Madrid a Granada felett a spanyol labdarúgó-bajnokság 29. fordulójának vasárnap déli mérkőzésén. A vendégcsapat a 25. percig tartotta magát, onnantól viszont a fővárosi együttes négyszer is eredményesen fejezett be egy támadást. Előbb Gareth Bale talált a kapuba, majd egymás után háromszor Cristiano Ronaldo. A portugál támadó a második félidőben is szerzett két gólt, így már 36 találatnál jár, és ezzel az élen áll a spanyol bajnokságban.

Karim Benzema kétszer vette be az ellenfél kapuját, míg egyszer az egyik granadai védő lőtt saját kapusa mellett a hálóba. A kiesés elkerüléséért küzdő vendégcsapat 7-0 után szerezte szépítő találatát. Eredmény: Real Madrid-Granada 9-1 (4-0). MTI