A Dunaújváros az új magyar bajnok

Története során ötödször lett bajnok a Dunaújváros a jégkorong ob I-ben: a bajnoki finálé – amely egyben a MOL Liga elődöntője is volt – negyedik, csütörtöki mérkőzésén hosszabbítás után 2 : 1-re győzött a Miskolci Jegesmedvék otthonában, ezzel 3 : 1-re megnyerte a párharcot. A mindent eldöntő gólt Nagy Richárd szerezte a ráadás harmadik percében. A Dunaújváros legutóbb 2002-ben ünnepelhetett bajnoki címet, előtte 2000-ben, 1998-ban és 1996-ban végzett az élen. A magyar bajnok a MOL Liga fináléjában a Csíkszeredával találkozik, a párharc kedden kezdődik. MOL Liga, elődöntő, 4. mérkőzés (egyben ob I döntő): Miskolci Jegesmedvék-Dab.Docler 1-2 (1-0, 0-1, 0-0, 0-1) – hosszabbítás után ——————————————————– gólszerzők: Smith (15.), illetve Azari (40.), Nagy R. (63.) A párharcot 3-1-re nyerte a Dab.Docler. MTI