Lemondott az egészségügyi miniszter


Lemondott tisztségéről Victor Costache egészségügyi miniszter – jelentette be szerdán a kormányfő.

Orban Ludovic közölte: tudomásul vette a bejelentést, és továbbítja Iohannis elnöknek.

Hozzátette, ideiglenes jelleggel Nelu Tătaru államtitkár veszi át az egészségügyi minisztérium vezetését.

AGERPRES

Nyomj egy lájkot is, ha tetszett a cikk