Athénban nyert az Eger

Kézzelfogható közelségbe került a legjobb négy közé jutás az Eger női vízilabdacsapata számára a Bajnokok Kupájában, miután a negyeddöntő első, szombati mérkőzésén nyerni tudott az Olympiakosz Pireusz vendégeként. Eredmény, Bajnokok Kupája, negyeddöntő, 1. mérkőzés: Olympiakosz (görög) – ZF-Eger 7-8 (1-1, 1-4, 2-2, 3-1) ———————————————————— A klub honlapjának összegzése szerint a magyar bajnok végig kézben tartotta az athéni összecsapást, s végül egy góllal tudott győzni. Kelemen Attila tanítványai a március 23-án esedékes visszavágón a Bitskey-uszodában biztosíthatják be továbbjutásukat a legjobb négy közé. “Változatos mérkőzésen szereztünk előnyt a visszavágóra. Kétszer is sikerült három góllal elhúzni, de elég volt néhány kisebb hiba és a görögök felzárkóztak. A találkozó összképe alapján nagyobb különbséggel is nyerhettünk volna.” – értékelt a tréner. MTI