Jégkorong MOL Liga – Csíkszeredán nyert a címvédő


A címvédő DVTK Jegesmedvék csapata 5-2-re győzött Csíkszeredán a jégkorong MOL Liga hétfői játéknapján.

Eredmények:

Corona Brassó (román)-Debrecen 4-3 (2-0, 1-1, 0-2, 0-0, 1-0) – büntetőkkel Dunaújvárosi Acélbikák – Fehérvár AV19 1-4 (0-1, 0-1, 1-2) HSC Csíkszereda (román)-DVTK Jegesmedvék 2-5 (1-2, 1-3, 0-0)

MTI

Nyomj egy lájkot is, ha tetszett a cikk