Labdarúgás, 1. liga – Vasárnap játszik a Marosvásárhelyi ASA

Döntetlenre játszott a Petrolul Ploiești a Voluntari FC ellen a labdarúgó 1. liga második fordulójának szombati játéknapján. Selymes Tibor csapata a meccs 53. percében került hátrányba, amikor Vîlceanu csodagóljával megszerezte az 1. ligában újonc együttesének a vezető találatot. Egy perccel később azonban a Marosvásárhelyi ASA-tól az új idény előtt hirtelen távozó Vasile Maftei öngóljával a Ploiești kiegyenlített. Végeredmény: Petrolul Ploiești – Voluntari FC 1-1. Egy másik mérkőzésen: Pandurii Tg. Jiu – FCSB 0-3. Korábban: Chiajna – Jászvásár 0-1, Bukaresti Dinamo – CSU Craiova 1-0. A Marosvásárhelyi ASA vasárnap 21.00 órától az Astra Giurgiu otthonában vendégszerepel. A mérkőzést a DigiSport 1 élőben közvetíti. mediatica.ro