Sport

Kassainál reklamáltak Tottiék, hiába

Kassainál reklamáltak Tottiék, hiába

A Besiktas csaknem egy órát emberhátrányban focizva is simán elbánt az Olimpiakosszal a labdarúgó Európa-liga nyolcaddöntőjének visszavágójában. A Celta Vigo sportszerű gólt lőtt a Krasznodarnak, az esti meccseken elbukott a Roma, továbbjutott viszont a ManUnited és a hátrányból induló Ajax. A Roma csak erőlködött a Lyon ellen, igaz, 0-1-ről még fordított, de 2-1 után a

Román a világ legjobb kézilabdázója

Román a világ legjobb kézilabdázója

A francia Nikola Karabatic és a román Cristina Neagu lett 2016 legjobb kézilabdázója a nemzetközi szövetség (IHF) szavazásán. Az IHF honlapjának csütörtöki beszámolója hangsúlyozza, hogy a 32 éves Karabatic immár harmadszor végzett az élen. A Paris Saint-Germain irányítója tavaly ezüstérmes lett a francia válogatottal a Rio de Janeiró-i olimpián. A montenegrói Buducnost Podgorica balátlövőjét, Cristina

A Monaco és az Atlético Madrid is a nyolc között a BL-ben

A Monaco és az Atlético Madrid is a nyolc között a BL-ben

Az AS Monaco és az Atlético Madrid továbbjutásával zárult szerda este a labdarúgó Bajnokok Ligájának nyolcaddöntős szakasza. A Monaco hazai pályán az első félidőben „lefocizta” a Manchester Cityt, amely 5-3-ra nyerte az első mérkőzést: a francia csapat alig fél óra alatt ledolgozta kétgólos hátrányát, ezzel a szünetben már továbbjutásra állt, míg Josep Guardiola együttese gyakorlatilag


BL: Folytatódik a leicesteri álom

BL: Folytatódik a leicesteri álom

Az angol bajnok Leicester City hazai pályán 2-0-ra legyőzte az Európa Ligát sorozatban háromszor megnyerő Sevillát a labdarúgó Bajnokok ligája nyolcaddöntőjének keddi visszavágóján, így továbbjutott. A szigetországi együttes már az első félidőben előnybe került Wes Morgan találatával, mivel így idegenben lőtt góllal máris jobban állt. A folytatásban a spanyolok csak kapufáig jutottak, a Leicester City

A címvédő Bukaresti CSM-vel találkozik a Ferencváros a BL-negyeddöntőben

A címvédő Bukaresti CSM-vel találkozik a Ferencváros a BL-negyeddöntőben

A címvédő Bukaresti CSM csapatával találkozik a Ferencváros a női kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjében. Az FTC szombaton hazai pályán egy góllal kikapott a montenegrói Buducnost Podgoricától a csoportkör utolsó fordulójában, így az 1. csoport második helyén végzett. A román együttes vasárnap 25-20-ra győzött a dán Esbjerg otthonában, ezzel harmadik lett a 2. csoportban. Az már

Katalán csoda: a Barcelona 6-1-es győzelemmel jutott tovább a BL-ben

Katalán csoda: a Barcelona 6-1-es győzelemmel jutott tovább a BL-ben

Fotó: AP A Barcelona történelmi fordítást bemutatva, egy 95. percben szerzett góllal, 6-1-es győzelmével jutott tovább a Paris Saint-Germainnel szemben, míg a Borussia Dortmund könnyed sikerrel fordított összesítésben a Benfica ellen a labdarúgó Bajnokok Ligája nyolcaddöntőinek szerdai visszavágóján. A Barcelona egy gyors gólban reménykedhetett, s ez be is jött, hiszen Luis Suárez már a harmadik


BL: Kettős győzelemmel nyolc között a Real és a Bayern

BL: Kettős győzelemmel nyolc között a Real és a Bayern

Fotó: AP A címvédő Real Madrid, valamint a Bayern München is kettős győzelemmel jutott tovább a Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjéből. A nápolyi szurkolók közül nagyjából tízezren már öt órával a Real elleni visszavágó kezdete előtt elfoglalták helyüket a Stadio San Paolóban, hogy aztán a kezdő sípszóra teljesen megteljen az aréna. A Napoli kezdte jobban a találkozót,

Tájékoztató a csúnya fejsérülést szenvedett világbajnok focista állapotáról

Tájékoztató a csúnya fejsérülést szenvedett világbajnok focista állapotáról

A csütörtök esti Deportivo La Coruna-Atlético Madrid spanyol bajnoki mérkőzésen nagy volt az ijedtség, amikor Fernando Torres a földre zuhant egy fejpárbaj után. A futballistát a meccs hajrájában hátulról lökték meg, s nagyon rosszul fogott talajt és csúnyán beverte a fejét. A csapattársak és az ellenfelek rögtön látták, hogy baj van, igyekeztek segíteni rajta, a

Nézd meg Fülöp István első gólját a Diósgyőr színeiben!

Nézd meg Fülöp István első gólját a Diósgyőr színeiben!

Megszerezte első gólját új csapata, a DVTK színeiben Fülöp István. A marossárpataki születésű, Marosvásárhelyen, az ISK-nál nevelkedett labdarúgó az MTK elleni találkozó 42. percében, 1-1-es állásnál talált be. A mérkőzést végül 3-2-re elvesztették a diósgyőriek. Fülöp István gólja:


Napsütés, székely himnusz és győzelem

Napsütés, székely himnusz és győzelem

Kiváló hangulatot teremtett a Sepsiszentgyörgy szurkolótábora Nagyváradon. Fotó: Boros Péter Hátrányból fordítva, a hajrában szerezte meg a győztes találatot a Sepsiszentgyörgyi OSK labdarúgócsapata a román másodosztály tavaszi nyitó fordulójában. Hazai pályán érezhette magát a Kovászna megyei gárda, amelyet egy csaknem százfős szurkolói tábor is elkísért a Nagyvárad és az ismert üdülőhely, Félixfürdő között található Váradszentmárton