Labdarúgás, Bajnokok Ligája: kiesett a Bukaresti Steaua

Nem jutott be a labdarúgó Bajnokok Ligája csoportkörébe a Bukaresti Steaua, miután a negyedik selejtezőforduló szerda esti visszavágóján 1-0 arányú vereséget szenvedett a Ludogorets otthonában. Az első meccset a Steaua nyerte ugyancsak 1-0-ra, így hosszabbítás, majd büntetőrúgások következtek. Érdekesség, hogy a hosszabbítás utolsó perceiben a játékvezető kiállította a bolgárok kapusát, a Ludogorets viszont többet nem cserélhetett. Helyére ezért a Bukaresti Dinamo egykori hátvédje, Cosmin Moți állt be. Moți berúgta a bolgárok első büntetőjét, majd a Steaua két tizenegyesét is hárítani tudta, s így a bolgárok szerepelhetnek a Bajnokok Ligájában. Eredmények: Ludogorets – Bukaresti Steaua 1-0 (összesítésben 1-1, büntetők után 6-5) Arsenal – Besiktas 1-0 (összesítésben 1-0) Malmö – Salzburg 3-0 (összesítésben 4-2) Leverkusen – Koppenhága 4-0 (összesítésben 7-2) Athletic Bilbao – Napoli 3-1 (összesítésben 4-2) Korábban: Zenit Szentpétervár – Standard Liege 3-0 (összesítésben 4-0) Bate Borisov – Slovan Bratislava 3-0 (összesítésben 4-1) Celtic – Maribor 0-1 (összesítésben 1-2) Porto – Lille 2-0 (összesítésben 3-0) APOEL – Aalborg BK 4-0 (összesítésben 5-1) mediatica.ro

Teherautó-felépítmény alkatrészek olcsón, kifogástalan minőségben. Marosvásárhelyről bárhova!