Legyőzte az MSE a Szovátai Medve-tó csapatát – 4. liga

Jó színvonalú, gólgazdag mérkőzésen legyőzte a Marosvásárhelyi MSE a Szovátai Medve-tó csapatát a 4. ligás Maros megyei labdarúgó-bajnokság 32. fordulójában, csütörtök este. A házigazdák hamar vezetést szereztek, a vendégek azonban szinte azonnal egyenlítettek. Szünet előtt egy gól esett még, amellyel a házigazdák újra előnyhöz jutottak. A negyedórás pihenőről a fürdővárosiak jöttek vissza jobban ráhangolódva a meccsre, hiszen újrakezdés után az első támadásukból kiegyenlítettek. Az MSE szépségdíjas harmadik találatára azonban már nem volt válaszuk, a hajrában született negyedik góllal pedig végleg eldőlt a három pont sorsa. Az eredmény: Marosvásárhelyi MSE – Szovátai Medve-tó 4-2 (2-1). Van még három eredmény a 32. fordulóból, tekintve, hogy három csapat menet közben visszalépett a bajnokságból: Szászrégeni Gliga Companies – Marosvásárhelyi Gaz Metan 0-3, Dicsőszentmártoni Unirea Tricolor – Kisikland-Mezőbergenye 3-0, Dános – Búzásbesenyő 3-0. Ranglista:

1 Marosvásárhelyi ASA II 31 23 3 5 98-20 72 +24
2 Nyárádtő 31 23 3 5 116-45 72 +24
3 Marosludas 31 21 5 5 105-27 68 +20
4 Marosoroszfalu 31 19 4 8 76-41 61 +16
5 Szováta 32 18 3 11 101-57 57 +9
6 Dicsőszentmártoni Unirea Tricolor 31 15 10 6 77-47 55 +10
7 Kutyfalva 31 14 7 10 71-51 49 +4
8 Marosvásárhelyi MSE 32 15 4 13 72-77 49 +1